czwartek, 17 lutego 2011

UCZĘ SIĘ ...@@@@@

Nie zaniechałam nauki robienia biżuteri , korzystając z tutoralu Sunflower zrobiłam kolczyki . No, cóż , projekt jest piękny , moje wykonanie - raczej nie , ale nie zrażam się , bo chcę się tego nauczyć !!!Ciszę się ,że podobają się Wam  moje wydmuszki eleganckie ! Dziękuję za odwiedziny i komentarze.

13 komentarzy:

 1. Bajeczko...super są:) nie zrażaj się.

  OdpowiedzUsuń
 2. no co Ty gadasz!!! projekt i wykonanie nie dość, że przepiękne to i perfekcyjne!i jeszcze ta wydmuszka.... marzenie!!!
  serdeczności.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile Ty masz talenów? ciekawe czym jeszcze nas zaskoczysz:) Jesteś zbyt krytyczna dla siebie. Ja też próbował i nie wspomnę ile drutu zmarnowałam:) Jak na pierwszy raz wyszło dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 4. No wiesz, jak mozesz tak pisac ze Twoje prace maja piekny projekt ale nie wykonanie??? Ja co prawda sie na tym nieznam, ale uwazam ze wszystko co chwycisz to sie udaje, mnie sie podoba, a poza tym moge sobie pomyslec ile czasu i cierpliwosci to kosztuje

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna kolczyki zrobiłaś i ta wydmuszka. Cudo.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Według mnie bardzo udane kolczyki:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bajeczko - śliczne kolczyki! Eleganckie i kobiece :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fałszywa skromność przez Ciebie przemawia - kolczyki wyszły znakomicie!

  OdpowiedzUsuń
 9. dziękuję za miłe słowa, ale widzę błędy , które popełniłam, Roma , to nie skromność fałszywa, tylko dążenie do perfekcji /chachachacha !!!/ , a pokazuję Wam wszystkie pracki , nawet te nieudane , w końcu UCZĘ SIĘ dopiero.
  całusy dla Wszystkich odwiedzających!

  OdpowiedzUsuń
 10. A cóż ty chcesz od nich? Przecież są śliczne. Poza tym rozumiem samokrytykę, ale w tym wypadku myslę, że niesłuszną.
  Pozdrawiam
  Anka

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękne są !!! Kolczyki i jajeczka !!! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 12. great! love it!
  kiss from croatia

  OdpowiedzUsuń