poniedziałek, 14 czerwca 2010

Jeszcze kwiatki i ... zajawka...


Pokażę jeszcze działkowe kwiatki  , jukka będzie kwitła !!!!  z czego się bardzo cieszę , jest też zajwka pewnej pracki , bo na działce nie tylko podziwiałam przyrodę...

4 komentarze:

 1. Dosłownie ...bajkowo. Mam nadzieję,że otoczenie mojego domku za lat kilka będzie ...może..chociaż odrobinę podobne, bo na teraz ..to niestety jeszcze pustynia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Edi , jak kupowałam działkę w 1993 roku , to było to pole z łanem zboż... , a teraz drzewa są wyższe od domu. Zaniedbana jest teraz ta moja działeczka , bo trudno mi ją "obrobić" , najwięcej jest drzew , krzaczków i trawy i trochę bylin - bo same dają sobie radę. Zobaczysz , Edi Twój ogród też niedługo będzie piękny, czego Ci serdecznie życzę.
  Agajaw dzięki za odwiedziny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Basiu,
  dzięki za odwiedziny.
  Filcowania nie uczyłam się na żadnym kursie . Pokazała mi jedna z koleżanek z forum decou. Trwało to może 10 min. Proste to jest!!! Filcowałam na mokro. Kupiłam zestaw czesanki, jak widziałaś, i zaczęłam od kulek. W zasadzie kulki najbardziej mi się podobają na razie. Jak będę chciała więcej i inne kształty, to pewnie się jeszcze podszkolę.

  OdpowiedzUsuń